Artykuły Edukacyjne

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Apartament Podczele Kołobrzeg

apartament podczele kołobrzegCzemu warto rezerwować apartamenty pod Kołobrzegiem?

Wakacje to czas, w którym każdy oczekuje odpoczynku oraz spokoju. Apartament Podczele Kołobrzeg położony w jednej z dzielnic Kołobrzegu, ale leżący na jego skraju to świetne miejsce, by odpocząć od codziennego huku. Taki apartament Kołobrzeg to imponująca lokalizacja pod każdym względem, zwłaszcza dla osób, jakie nie ubóstwiają przepełnionych miejsc, w których trudno o sekundę spokoju, ale dalej pragną posiadać blisko do centrum miasta i na plażę. Obrzeża tego niespełna pięćdziesięciu tysięcznego miasteczka to połączenie idealnej lokalizacji pod względem logistycznym oraz bliskości przyrody.

Apartament Podczele – blisko centrum, jednakże na uboczu

Apartament Podczele w Kołobrzegu jest zlokalizowany we wschodniej części miasta. Samo Podczele to statutowe osiedle miasta stawiane w niesamowitym miejscu między osadą Bagicz, a Ekoparkiem Wschodnim leżącym w granicach Trzebiatowsko-Kołobrzeskiego Pasa Nadmorskiego. Z tego miejsca w parę minut wolno dostać się do centrum miasta, w następstwie tego jest to pierwszorzędne miejsce na urlop zarówno dla zmotoryzowanych, jak również osób preferujących spacery lub też poruszanie się rowerem. Sam Kołobrzeg nie jest ogromnym miastem, wobec tego z Podczela jest wszędzie blisko. Noclegi Podczele to doborowa baza wypadowa na cały rejon.

Noclegi Kołobrzeg w Podczelu

Samo Podczele charakteryzuje się niezwykle cichą zabudową mieszkalną, w której większość obiektów stanowią ładne ceglane budynki z przed wojny. Mają one po parę kondygnacji, w związku z tym zagęszczenie ludności nie jest tutaj nadmiernie duże. Mieszkańcy nazywają ten rewir alkierzem miasta, gdyż brak tu dużych budynków handlowych, czy przemysłowych, więc dla turystów jest to wręcz wspaniała lokalizacja. Apartament Podczele Kołobrzeg jest też po mistrzowsku skomunikowany z resztą miasta, a na terenie tej dzielnicy mieści się kompleks sanatoryjno wypoczynkowy. Można tutaj też odnaleźć wszelkie wymagane punkty usługowe i punkty sprzedaży niezbędne do komfortowego codziennego życia.

Noclegi – Apartament Podczele Kołobrzeg niedaleko plaży

Miejsce dla turystów jest imponujące również ze względu na bliskość plaży. Dzielnica znajduje się ledwo kilkaset metrów od morza, więc na plażę można stąd dojść w kilka minut. Liczne ścieżki są spożytkowane tak, żeby turyści komfortowo w stanie się przemieszczać na zadbaną i chwaloną szeroką plażę Podczele. Z drugiej witryny zaś region graniczy z Ekoparkiem Wschodnim kultowym z ślicznego drzewostanu. Są to dziesiątki hektarów lasów, po których można spacerować godzinami w obecności roślinności oraz zwierząt swoistych dla tego rejonu. Pragnąc dostać się do centrum miasta, wystarczy przejść około pięciu kilometrów na zachód w pięknych okolicznościach przyrody. Osoby zmotoryzowane są w stanie przejechać drogą numer 11, jaka na wschód doprowadzi do Koszalina. Większa część wędrowców zwraca uwagę też na interesujące pozostałości bazy militarnej oraz poradzieckiego lotniska, która stanowią lokalną atrakcję turystyczną. Zaletą jest również ogromna ilość ścieżek rowerowych dopasowanych do krótkich, a też dłuższych wycieczek. W okolicy są również przystanki autobusowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *