Artykuły Edukacyjne

Kolejna witryna oparta na WordPressie

Lotnisko Paryż Beauvais

Lotnisko Paryż Beauvais – Tillé jest jednym z najmniejszych lotnisk w regionie Paryża. Lotnisko Paryż Beauvais jest zlokalizowane 84 kilometry od centrum Paryża, w lokalizacji Tillé, nieopodal Beauvais w związku z tym określenie tego portu to właśnie lotnisko Paryż Beauvais. Lotnisko Paryż Beauvais zasłynęło z obsługi tanich połączeń z całej EU i świata. Do Republiki Francuskiej z Polski turyści dostają się dzięki różnej ofercie takich firm, jak Wizair, Ryanair, Cdg Easyjet oraz LOT. To czyni, że wielu Polaków interesuje się nie tylko samym lotem do Francji, ale także transportem już na miejscu. Tu oczywiście do działania wchodzi przyciągająca cenowo propozycja polskiej działalności Marciniak Transport. Zapraszamy do bliższego zapoznania się z usługami firmy M-Transport.

Lotniska Paryż Beauvais – Jak dojechać ?

Przybywają Państwo właśnie na Beauvais-Tillé? A może z tego lotniska Paryż Beauvais lecą Państwo do Polski? W każdej pozycji oferta firmy M-Transport Michał Marciniak będzie strzałem w dziesiątkę. Jako polski przewoźnik oferujący usługi transportowe we Francji proponujemy naszym krajanom przydatne busy, którymi przewozimy pasażerów i ich bagaże. Oferujemy dojazd do portu lotniczego Paryż Beauvais – Tillé, a także zabranie z niego wędrowców i przewóz ich w każde wyłonione miejsce w Paryżu lub całej Francji. Kres z niepewnościami, jak dostać się do noclegu – M-Transport entuzjastycznie wesprze, oferując wygodny i sprawdzony przewóz w zadziwiająco małej opłacie.

Firma M-Transport kasuje odwieczne zapytanie: Jak dotrzeć z portu lotniczego Beauvais do Paryża ? Teraz już wiesz – wystarczy, że skontaktujesz się z Marciniak Transport.

Rezerwacji można dokonać korzystając z zamieszczonego na stronie formularza kontaktowe lub bezpośrednio przez  kontakt telefoniczny, dla ułatwienia podajemy dwa numery zarówno numer francuski  +33 (0) 621093877 , jak i numer polski +48 502823442 , można też wykorzystać do kontaktu  e-mail: contact@marciniak-transport.com , na każdą formę kontaktu odpowiemy szybko.

Lotniska Paryż Beauvais

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *