Artykuły Edukacyjne

Kolejna witryna oparta na WordPressie

U Górala – Noclegi w Pieninach

Kuszące okolice Pienin są jednym z optymalnych wyborów na wakacje czy też ferie co wiąże się z tym, że należy znaleźć noclegi w Pieninach. Można tutaj odkryć wszystko, co wymagane jest do wymarzonego odpoczynku. Cisza, spokój oraz ładne widoki pozwolą naładować baterie, które wyczerpują się szybko w mieście. Pieniny są świetnym miejscem na niezapomniany wakacyjny wyjazd.

Miłośników gór gorąco zapraszamy do Góralskiego domu w Pieninach, który mieści się w Sromowcach Wyżnych. Obiekt oferuje dwa niezależne domki Pieniny w stylu góralskim oraz kwatery w Pieninach w obiektu głównym. Miejsc noclegowych jest wystarczająco sporo, a oferty są niezmiernie zróżnicowane, skutkiem tego każdy z pewnością odnajdzie coś dla siebie. W komfortowych pokojach znajdują się łazienki z prysznicem i TV. Lokatorzy mają też dostęp do kolosalnej, praktycznej kuchni oraz salonu, w jakim wolno konsumować posiłki bądź wypoczywać przy kominku. Oferowane domki w górach są sześcioosobowe oraz w całości do dyspozycji wynajmujących. W obiekcie znajdują się dwie sypialnie umieszczone na piętrze i salon z kuchnią oraz toaletą na parterze, co zagwarantuje niezwykle komfortowe warunki noclegu nawet dla w najwyższym stopniu wymagających podróżników.

Z jakiej przyczyny opłaca się wybrać góralski domek w Pieninach w Sromowcach Wyżnych?

Nasi goście chwalą sobie noclegi w Pieninach i zawsze z przyjemnością do nas powracają. Domki oraz pokoje są zawsze utrzymane w czystości i zaaranżowane w niepowtarzalnym, górskim klimacie. Na podwórzu zdołacie Państwo korzystać z drewnianych ław i stołów, co pozwala na wieczorny odpoczynek po całym dniu zwiedzania i zorganizowanie grilla dla rodziny i przyjaciół. Na terenie budynku znajduje się też istotna wędzarnia. Zimą jesteśmy w stanie dla Państwa zorganizować kulig wraz z ogniskiem.

Góralski domek w Pieninach w Sromowcach Wyżnych – okoliczne atrakcje

Noclegi w PieninachNoclegi w Pieninach przyciągają przez cały rok chmarę hołdowników górskich wędrówek i laików letnich spływów Dunajcem. W jednym z najpiękniejszych położeń w Polsce można rzeczywiście wspaniale odpocząć, a wszystko to gwarantuje świeże powietrze oraz bliski kontakt z przyrodą. Będąc na urlopie w Pieninach, nie można odpuścić Trzech Koron, najwyższego szczytu gór, jaki znajduje się na obszarze Pienińskiego Parku Narodowego. Na uwagę zasługuje też Wąwóz Homole, który jest rezerwatem przyrody znajdującym się parku narodowym. Warto też udać się do Ciepłych źródeł na Słowacji, czy nad Zalew Czorsztyński. Dla hołdowników historii polecamy odwiedzić ruiny zamku w Czorsztynie bądź też Zamek w Niedzicy. Dodatkowymi atrakcjami są w stanie być Zespół elektrowni wodnych Niedzica lub okoliczne śliczne miasteczka, takie jak Krościenko czy Szczawnica, w jakich też można odkryć sporo atrakcji. Zachęcają również okoliczne lasy, w jakich z powodzeniem można odszukać interesujące grzyby oraz możliwość połowu z instruktorem ryb w Dunajcu, jaki jest jedną z najbardziej zarybionych rzek w Polsce.

Jeżeli intrygują Państwa komfortowe noclegi w górach, uprzejmie zapraszamy do stworzonego przez nas budynku, gdzie odnajdziecie wszystko, co będzie wymagane do praktycznego odpoczynku. Dla nas zadowolenie klientów jest najistotniejsze. Zapraszamy na przygodę w pięknych Pieninach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *